Flowmeter AXF080H-NNAL1H-HAB1-2NB Yokogawa
  • Part Number: AXF080H-NNAL1H-HAB1-2NB
  • Category: Flowmeter
  • Manufacturer: Yokogawa
  • Product Origin: Germany Country Germany
  • Issue Date: 2023-12-11 17:12:53
  • DataSheet Link:
  • SKU: 96213491
  • Certified Refurbished Save 30-60% vs New Price
  • Fully Tested & Calibrated 100% Functional Test - Test & Calibration Report Included
  • 3-12 Months Warranty Guaranteed Functional Warranty
  • Fast Dubai Shipping 5-10 Days Delivery to Dubai - Ready Express International Shipping
New Product
Non-Authorized Line
Ship by: 3-4 Months
Out Of Stock
Never Used W/O Package
Surplus
Reeman Packaging
Ship by: 3-10 Business day
Out Of Stock
Refurbish Grade A
Repair, Fully Function test
Repaint (90% Like new)
Certified Refurbished
Ship by: 10-14 Business day
Refurbish Grade B
Used, Repair, Fully Function test
Ship by: 4-12 Business day
AXF080H-NNAL1H-HAB1-2NB
Model: AFX080 (Size 80 mm (3.0 in.), Integral Flowmeter/Remote Flowtube)